Strona klubowa

Aktualności

PIĄTEK 3.08.LKS RAJSKO POKONANE 4:3 (4:1)

• autor: niwczanin, 2018-08-03 20:23

Na początek trzydniowego maratonu sparingowego biało-zieloni w piątkowe popołudnie pokonali przedstawiciela Wadowickiej Ligi Okręgowej LKS Rajsko 4:3(4:1).Niwczanie w tym test-meczu wystąpili na dwa składy a każdy gracz rozegrał po 45min.Pierwsza jedenastka do przerwy po hatricku Daniela Tukaja oraz golu Bartłomieja Chwalibogowskiego prowadziła z rywalami z Rajska  4:1.Po przerwie goście strzelili dwa gole mniej już doświadczonemu zespołowi niwczan w którym m.in wystąpiło trzech juniorów w tej odsłonie.Znakomicie w drugich trzech kwadransach w bramce niwczan bronił Dominik Zachariasz który swoimi bardzo dobrymi interwencjami uchronił niwczan od straty kolejnych bramek.Jutro juz kolejny sparing tym razem na płycie głównej stadionu niweckiego gracze zielonej koniczynki podejmą spadkowicza z poprzedniego sezonu z IV ligi MKS Lędziny.Początek o godzinie 11.Skład niwczan z dzisiejszego sparingu znajduje się w rozwinięciu !!!