Strona klubowa

Aktualności

AKS -ZGODA BYCZYNA 4:1.OLE!!!

• autor: niwczanin, 2017-06-07 14:03

Podopieczni trenera Mariusza Grząby w 32-kolejce Sosnowieckiej Patrick A-klasy pokonali pewnie i zasłużenie na własnym stadionie zespół Zgody Byczyna 4:1(1:1).Na prowadzenie w tym meczu  wyszli jednak niespodziewanie goście z dzielnicy Jaworzna po indywidualnym błędzie naszego bramkarza piłkę do pustej bramki skierował z 3m Wojciech Sabuda.W 14min był już remis a autorem gola był najlepszy snajper niwczan Łukasz Baran.Do przerwy wynik 1:1 jednak to niwczanie mogli prowadzić bo sytuacje bramkowe były dogodne jednak zabrakło zimnej krwi przy ich wykończeniu.Najlepszą z nich nie wykorzystał Artur Pałasz kiedy to w sytuacji sam na sam trafił wprost bramkarza gości.Po przerwie niwczanie ruszyli zdecydowanie na bramkę Byczynian czego efektem były kolejne gole.W 55min rzut karny na gola zamienił Kamil Majewski  natomiast w 62min na 3-1 podwyższył ponownie Baran.Gości w 93minucie dobił wprowadzony w drugiej połowie Bartłomiej Ślufcik który nie zmarnował sam na sam z Antkowiakiem.