Strona klubowa

Aktualności

KROCZYCE POKONANE 4:1

• autor: niwczanin, 2017-05-17 16:46

Niewczanie w swoim kolejnym meczu ligowym o mistrzostwo Sosnowieckiej Patrick A-klasy pokonali bez problemów zespół Skalniaka Kroczyce na własnym stadionie 4-1.Na prowadzenie jednak w tym meczu w 22 minucie niespodziewanie wyszli goście po samobójczym golu naszego obrońcy Rafała Bielawskiego.Nie całe dziesięć minut był już remis po tym jak Łukasz Bakiera idealną wrzutką na głowę obsłużył z rzutu wolnego Kamila Majewskiego.Po przerwie niwczanie w 51minucie zdobywają gola z rzutu karnego za sprawą ponownie K.Majewskiego a faulowany w polu karnym był nie po raz pierwszy w tym sezonie Ł.Baran.W 63 minucie spotkania było juz 3-1 a gola zdobył ponownie K.Majewski po podaniu za plecy obrońców Mariusza Korepty.Zespół z Kroczyc dobił w 71 minucie Łukasz Baran wykańczając sam na sam po prostopadłym zagraniu Korepty.