BEZBRAMKOWY REMIS Z GÓRNIKIEM!

• autor: niwczanin, 2017-04-18 12:33

.Gospodarze w pierwszej połowie zagrozili tylko raz kiedy to po centrze z rzutu rożnego Cyganka uderzał głową Ludwiczek tuz obok bramki strzeżonej przez Puczyńskiego.W drugiej połowie niwczanie równiez mieli trzy dogodne sytuacje Stefański,K.Majewski oraz ponownie Baran jednak skuteczność przy ich była zerowa.Zespół Górnika w drugiej połowie zagrażał niwczanom jedynie ze stałych fragmentów gry i to właśnie po jednym z nich piłka w 90 minucie wylądowała na poprzeczce bramki strzeżonej przez naszego bramkarza.Remisowe derby Sosnowca z lekkim wskazaniem na biało zielonych patrząc na stworzone sytuacje do strzelenia gola.

herb AKS NIWKA SOSNOWIEC Informacje o kadrze AKS NIWKA SOSNOWIEC

1. NORBERT PUCZYŃSKI