Strona klubowa

Aktualności

DĄBIE POKONANE!!! NIWKA !!!

• autor: niwczanin, 2017-03-26 13:15

Niwczanie w niedawno zakończonym meczu pokonali na wyjeździe zespół Orła Dąbie 0:2(0:2).Bramki dla biało-zielonych zdobyli Sebastian Majewski oraz Kamil Majewski.Niwczanie tracą już do rezerw Zagłębia tylko trzy punkty.Z przebiegu meczu niwczanie pokazali się lepiej od gospodarzy w każdej rzemiośle piłkarskim choć druga połowa do najlepszych w wykonaniu podopiecznych Mariusza Grząby nie należała.W pierwszej połowie niwczanie zdominowali boisko co udokumentowali strzeleniem dwóch bramek.Szanse na kolejne gole miał jeszcze M.Korepta  oraz strzelcy bramek w tym pojedynku.

Gospodarze mieli jedna dogodną sytuacje do strzelenia gola kiedy to Miodek z czterech metrów z pół obrotu trafił wprost dobrze ustawionego golkipera Niwczan Puczyńskiego.Po przerwie niwczanie mogli podwższyć wynik spotkania za sprawą K.Majewskiego który dwukrotnie spudłował na pusta bramkę z 3m.Kolejnymi graczami którzy pudłowali w dogodnych sytuacjach byli to wprowadzeni w drugiej połowie Bartłomiej Ślufcik oraz Łukasz Baran.Brawo Niwka!!!Jedziemy Dalej!!!!