REMIS Z CZWARTOLIGOWCEM Z SIEWIERZA

• autor: niwczanin, 2017-02-16 09:44

Zawodnicy zielonej koniczynki w dniu wczorajszym zremisowali w meczu kontrolnym z zespołem grającym na co dzień IV-lidze Przemszą Siewierz 1-1(0-0).Niwczanie zaprezentowali się bardzo dobrze na tle czwartoligowca co napewno  bardzo dobrze zwiastuje na przyszłość.Niwczanie w tym pojedynku zagrali zdyscyplinowani w każdej  formacji w całym spotkaniu pokazali charakter walki jak i kilka ciekawych akcji ofensywnych które mogły się podobać kibicom zgromadzonych na boisku przy ulicy Kresowej.Prowadzenie zielona koniczynka obejmuje w 70min za sprawą powracającego do naszego klubu Jakuba Stefańskiego.Gdy wydawało się że mecz zakończy się zwycięstwem niwczan  to jednak  w 90 minucie  po golu Jagodzińskiego zespół z Siewierza doprowadza do remisu.Kilka zdań trenera niwczan:Krótko co do meczu, to mi się podoba, było zaangażowanie, fajna organizacja gry, byliśmy drużyną na boisku, jeden drugiemu pomagał, na tle drużyny 4 ligowej nie było widać różnicy.A nawet momentami to my byliśmy drużyną lepszą. Szkoda straconej bramki w 90 min ale co nas nie zabije to nas wzmocni.Pracujemy dalej.Takie sparingi są budujące, widząc grę naszego zespołu.AKS!!!