NIEDZIELNA PORAŻKA I ZWYCIĘSTWO

• autor: niwczanin, 2017-02-13 15:32

W niedziele niwczanie rozegrali dwa sparingi na boisku bocznym stadionu Ludowego.Pierwszy sparing wypadł bardzo słabo bowiem przegrywamy z juniorami Czarnych Sosnowiec aż 1-4 (0-0).Gola dla niwczan zdobył Jakub Stefański.W drugim sparingu niwczanie podejmowali lidera sosnowieckiej B-klasy Iskrę Psary.Pojedynek zakończył sie zwycięstwem niweckiego teamu 3-2.Bramki dla zielonej koniczynki zdobyli Łukasz Baran,Kamil Majewski oraz Rafał Bielawski.O komentarz poprosiliśmy opiekuna niwczan:W pierwszym meczu oprócz Maćka Migasa gry z żadnego z chłopaków nie można być zadowolonym. Co do 2 sparingu były momenty fajnej gry ale były też momenty w których królowała fantazja a to przekładało się na jakość. Posiadanie piłki 80 procentowe i dajemy sobie strzelić 2 bramki co nie ujmując przeciwnikowi nie może mieć miejsca. Musimy każdego przeciwnika doceniać i grać swoje, być zdyscyplinowany przez całe 90 min.