OKRES PRZYGOTOWAWCZY AKS-U! SPARINGI !

• autor: niwczanin, 2017-01-10 12:40

Podopieczni Mariusza Grząby 9 stycznia rozpoczęli okres przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/17.Biało-zieloni w okresie przygotowawczym będą trenowali na boisku ze sztuczna nawierzchnia na obiekcie Zagłębia oraz będą korzystać z siłowni oraz hali na niweckim obiekcie.Sosnowiczanie podczas jednostek treningowych bedą przedewszystkim ćwiczyli nad siła motoryką oraz nad wydolnością.Niwczanie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozegrają dziewięć test meczy.Oto one:28 styczeń Tęcza Błędów(LO), 4 luty g 18 Cyklon Rogoźnik(LO), 4 luty g 13 Zagłębie II Sosnowiec(A), 11 luty Łagisza(LO),12 luty Iskra Psary ,15 luty Przemsza Siewierz (IV),18 luty KP Preczów(B),25 luty 09 Mysłowice(A),4 marzec LZS Piotrówka opolska 4 liga,11 marzec Leśnik Gorence Małopolska 4 liga.Godziny  i miejsce rozgrywania meczy będą podawane na bieżąco na łamach strony internetowej.

Sosnowiczanie podczas jednostek treningowych bedą przedewszystkim ćwiczyli nad siła motoryką oraz nad wydolnością.Niwczanie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozegrają dziewięć test meczy.Oto one:28 styczeń Tęcza Błędów(LO), 4 luty Cyklon Rogoźnik(LO), 8 luty Zagłębie II Sosnowiec(A), 11 luty Łagisza(LO),12 luty Iskra Psary ,15 luty Przemsza Siewierz (IV),18 luty KP Preczów(B),25 luty 09 Mysłowice(A),4 marzec LZS Piotrówka opolska 4 liga,11 marzec Leśnik Gorence Małopolska 4 liga.Godziny  i miejsce rozgrywania meczy będą podawane na bieżąco na łamach strony internetowej.