NIWCZANIE GROMIĄ W SŁAWKOWIE

• autor: niwczanin, 2016-11-29 17:13

Niwczanie w ostatnim meczu rundy jesiennej Sosnowieckiej A-klasy pokonali na wyjeździe w Sławkowie miejscowy MKS aż 2-7.(1-5)Niwczanie koncertowo przede wszystkim zagrali w pierwszych trzech kwadransach kiedy to strzelili gospodarzom pięć bramek a mogło być ich co najmniej dwie więcej.Niecodziennym wyczynem w tym spotkaniu wykazał się nasz najlepszy strzelec Łukasz Baran który zdobył w tym meczu aż 5 goli w meczu natomiast po jednym dołożyli Sebastian Majewski oraz Filip Wrzal-Kosowski.