Strona klubowa

Aktualności

BLAMAŻ U SIEBIE Z ZAGŁĘBIEM.

• autor: niwczanin, 2016-10-26 17:46

Niwczanie niestety ulegli na własnym stadionie drużynie Zagłebie II Sosnowiec aż 0:5(0:3).Pierwsze minuty meczu nie zapowiadały tak wysokiej porażki bowiem to niwczanie stworzyli sobie dwie idealne pozycje do strzelenia gola.Najpierw piłka po strzale M.Korepty za szesnastki trafiła w górna połowe słupka zaś po kilku minutach K.Stefański przegrał sam na sam z golkiperem Zagłebia.Po tych sytuacjach niestety na boisku rzadziła na boisku i strzelała gole już tylko jedna drużyna a byli nią młodzi Zagłębiacy którzy nie miłosiernie wykorzystali wszystkie stworzone przez siebie sytuacje bramkowe i błędy w defensywie graczy zielonej koniczynki.Trzeba na koniec jednak przyznać obiektywnie że lepiej do tego meczu byli przygotowani motorycznie podopieczni trenera Nadolnego który miał w tym mecz do dyspozycji 7 zawodników z szerokiej kadry pierwszoligowego zespołu.Bramki dla gości strzelali:- Bernaś ,Wnuk , Mularczyk, Bottcher Syguła.