Strona klubowa

Aktualności

LIDER POLEGŁ W NIWCE!!!

• autor: niwczanin, 2016-10-08 13:52

Niwczanie po emocjonującym meczu pokonali na własnym boisku lidera tabeli Górnik Wojkowice 1:0 mimo że ostatnie 20 minut meczu grali w osłabieniu po tym jak drugą żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną został ukarany pomocnik zielonej koniczynki Paweł Jędyk.Zwycięskiego a zarazem niezwykłej urody gola z dystansu strzelił Fabian Pizun była to zarazem jego premierowa bramka w meczu ligowym w barwach niweckiego zespołu.Mecz był bardzo zacięty a gra i walka toczyła się przede wszystkim w środkowej strefie boiska gdzie dochodziło do kilku niepotrzebnych spięć miedzy obydwoma zespołami.Niwczanie ten mecz wygrali poprzez walką i determinacją oraz konsekwentną grą całego zespołu do ostatniej minuty meczu.Co do sytuacji bramkowych w całym meczu to było ich jak na lekarstwo w obydwóch zespołach Zespół gości zagrażał jedynie po stałych fragmentach natomiast niwczanie wyprowadzili kilka ciekawych kontrataków.

Drużyna wczorajszy mecz wygrała charakterem. Bardzo dobrze realizowała zadania taktyczne. Górnik Wojkowice nie stworzył w tym meczu groźnej sytuacji. Brawa dla całej drużyny!-Tak wczorajszy mecz z liderem podsumował trener AKS-u Mariusz Grząba