Strona klubowa

Aktualności

REMIS NA OSTOI !!!.POWRÓT,,MASTIEGO"

• autor: niwczanin, 2016-09-18 09:12

Podopieczni Mariusza Grząby w sobotnie przedpołudnie zmierzyli sie na wyjeździe w Żelisławicach z miejscową Ostoją a mecz zakończył sie podziałem punktów gdyż padł wynik 2:2(2:1).Spotkanie było wyrównane z lekkim wskazaniem z gry na biało zielonych jednak obydwa zespoły stworzyli sobie po kilka sytuacji bramkowych.Bramki dla gospodarzy strzelili Robert Sierka w 14 minucie oraz Daniel Jagodzińki w 18 minucie natomiast dla niwczan Mariusz Korepta z rzutu wolnego w 38 minucie oraz wprowadzony na ostatnie minuty meczu po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją Robert Mastalerz ( bramka88 minuta).Niwczanie ten mecz mogli przechylić na swoja szale jednak po raz drugi w tym sezonie Mariusz Korepta nie wykorzystał rzutu karnego w 72 minucie!!!Dogodne sytuacje w szeregach niwczan na bramkę nie potrafili również zamienić Majewski,Baran,Ślufcik oraz Wrzal-Kosowski.Miejmy nadzieje że za tydzień niwczan skuteczność będzie lepsza i zdobędą komplet punktów z zespołem MKS Poręba!!!