PP.GRAMY DALEJ!!!HATRICK M.KOREPTY!

• autor: niwczanin, 2016-09-07 20:08

Biało-zieloni w dzisiejszym meczu PP Podokręgu Sosnowiec pokonali na własnym obiekcie zespół Orzeł Dąbie 3:0(0:0).Hatrickiem w tym meczu popisał sie wprowadzony w drugiej połowie M.Korepta choć mógł strzelić on cztery gole jednak 90minucie nie wykorzystał on rzutu karnego.Niwczanie w tym spotkaniu wystąpili tzw ,,drugim garniturem' którym bacznie przyglądał się trener niwczan Mariusz Grząba.Goście także przystąpili do tego meczu bez kilku doświadczonych zawodników.Niwczanie ten mecz kończyli w 10 bowiem w pierwszej połowie za nie sportowe zachowanie został wyrzucony z boiska Marcin Gajówka.Wynik mógłbyć bardziej okazalszy jednak m.in Barłomiej Ślufcik wprowadzony w drugiej części  nie wykorzystał trzech setek.

autor: ~kibic 2016-09-07 20:53:40

avatar slufer trzyma forme na gornik,ale gdyby nie slufer i korepta to by bylo po meczu niestety taka jest prawda,zrobili swoje

autor: ~Kibic 2016-09-08 07:10:26

avatar No to już wiadomo co chłopaki muszą poćwiczyć na treningach (karne). Brawo Niwka!!

autor: ~KIBIC 2016-09-20 09:16:22

avatar IDZIEMY NA PP HEHE DOBRY MECZ WETERANA KOREPTY KTÓRY POCIĄGNĄŁ AKS DO ZWYCIESTWA