NIEDOSYT PO MECZU W CZELADZI

• autor: niwczanin, 2016-08-22 10:20

Biało zieloni w drugiej kolejce Sosnowieckiej A-klasy zremisowali na wyjeździe z CKS Czeladź 1-1 a gola na wagę remisu uderzeniem glową zdobył wprowadzony na boisko w drugiej połowie Bartłomiej Ślufcik.Po meczu pozostał niedosyt po zdobyciu tylko jednego punktu bowiem podopieczni Mariusza Grząby byli lepszym zespołem którzy w przeciągu całego meczu stworzyli sobie kilkanaście dogodnych sytuacji bramkowych.Zawiodła niestety jak to często bywa skuteczność z bliskich odległości pudłowali m.in Baran,Czajkowski,Szałyga,Ślufcik oraz Korepta.Walczyć trenować AKS musi panować!!!

Galeria zdjęć

cks-czeladz-aks-niwka-6493541.jpg cks-czeladz-aks-niwka-6493542.jpg cks-czeladz-aks-niwka-6493543.jpg

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PATRICK A-KLASY

5 - DANIEL JAGODZIŃSKI (OSTOJA ŻELISŁAWICE)

4 - Łukasz Baran (AKS Niwka Sosnowiec)

3 - Jan Janosz (Zagłębie II Sosnowiec), Jakub Machura (Ostoja Żelisławice)

2 - Łukasz Burczyk (Górnik Wojkowice), Fabian Klama (Zagłębie II Sosnowiec), Zbigniew Kocot (Ostoja Żelisławice), Marcin Kondzielnik (Górnik Wojkowice), Mariusz Korepta (AKS Niwka Sosnowiec), Mateusz Lipkiewicz (Górnik Sosnowiec), Michał Ołubiec (Promień Strzemieszyce Małe)

1 - Miłosz Bigaj (MKS Sławków), Filip Bogacki (Błękitni Sarnów), Przemysław Chmielewski (Górnik Sosnowiec), Krzysztof Doliński (Błękitni Sarnów), Marek Dynerowicz (MKS Sławków), Łukasz Gorgoń (Błękitni Sarnów), Przemysław Jędrusik (Błękitni Sarnów), Paweł Jędyk (AKS Niwka Sosnowiec), Robert Karwalski (Górnik Sosnowiec), Maciej Lewandowski (CKS Czeladź), Tomasz Mazur (Ostoja Żelisławice), Kamil Miodek (Orzeł Dąbie), Artur Opeldus (Ostoja Żelisławice), Kamil Opoka (Ostoja Żelisławice), Paweł Piwowarczyk (Orzeł Dąbie), Michał Sokołowski (Skalniak Kroczyce), Radosław Syguła (Zagłębie II Sosnowiec), Bartłomiej Ślufcik (AKS Niwka Sosnowiec), Kordian Świeczka (Orzeł Dąbie), Tymoteusz Turlej (MKS Poręba), Daniel Wieczorek (Orzeł Dąbie), Grzegorz Zieliński (Jedność Strzyżowice)

autor: ~z 2016-08-22 17:31:57

avatar Napastnik SKUTECZNY potrzebny od zaraz!

autor: ~NVK 2016-08-23 19:35:56

avatar SZKODA STRACONYCH PUNKTÓW Z TEGO CO CZYTAM I Z OPOWIESCI SZKODA TERAZ WYGRAC Z DĄBIEM.A I GRATY DLA STRZELCA GOLA