Strona klubowa

Aktualności

Dotkliwa porażka niwczan w Siemianowicach!

• autor: niwczanin, 2013-10-22 13:44

Biało-zieloni niestety z Siemianowic wracają bez punktów oraz z bagażem trzech straconych goli bowiem niwczanie ulegli miejscowemu MKS-owi 3-1(0-1).Podopieczni Zdzisława Kowalskiego prowadzenie w meczu objęli już 4 minucie meczu po tym jak Adrian Gałuszka mocno wstrzelił piłkę w pole karne a tam zamykający akcje Bartosz Zudin wślizgiem umieścił piłkę w.bramce gospodarzy.Po tym golu niwczanie mieli jeszcze kilka okazji do strzelenia gola.Mariusz Korepta dwukrotnie uderzał głową jednak na jego nie szczęście przeszkodą była poprzeczka oraz przy drugiej próbie bramkarz MKS-u.Niwczanie wprawdzie  zdobyli drugiego gola za sprawa ponownie Zudina jednak sędzia główny odgwizdał pozycje spaloną naszego zawodnika.Tak więc do przerwy sosnowiczanie prowadzili 0-1.

Po przerwie niwczanie zagrali nie tak jak założyli sobie tego w przerwie spotkania.Chaos w grze niwczan wykorzystali gospodarze w 75 min źle wybita piłka przez Sebastiana Ptaszka na 16m skończył sie golem przedniej urody zawodnika z Siemianowic.Trzy minuty później niezdecydowanie przy wyjściu młodego bramkarza niwki wykorzystuje napastnik MKS-u i głową wpakowuje  ja do bramki Dominika Zachariasza.Po tym golu niwczanie mili dwie okazje do wyrównania jednak Ludwiczek oraz Walczak pudlowali.W 87min naszym graczom należał się rzut karny jednak ku zdziwieniu nawet zawodników gospodarzy sędzia główny nakazał grać dalej a faulowany był Zudin.Trzeciego gola niwczanie tracą po kontrze w 92 minucie.