Strona klubowa

Aktualności

Ząbkowice pokonane!

• autor: niwczanin, 2013-09-28 20:05

Niwczanie w dzisiejszym wyjazdowym meczu pokonali w Ząbkowicach miejscową Unie 2-3.Dwie bramki zdobył Bartosz Zudin natomiast trzeciego gola a zarazem dający trzy pkt zdobył Sebastian Hepo.Biało-zieloni zagrali jeden z lepszych meczy jak nie najlepszy w tym sezonie.Pierszego gola niwczanie zdobyli juz w 4minucie za sprawą Bartosza Zudina ktory otrzymał podanie za plecy obrońców od Bartłomieja Musiała po czym pokonał bramkarza gospodarzy strzałem tuż przy słupku.Pięc minut później było juz 0-2 rzyt karny na gola zamienił ponownie Zudin.Gdy wydawało się ze taki wynik otrzyma sie do przerwy to jednak w 43 min Uniści zdobyli gola kontaktowego za sprawą Wojciecha Nowaka.

Druga połowa była bardzo zacieta bowiem gospodarze doprowadzili do remisu po samobójczym golu Sebastiana Ptaszka.Ptaszek był bliski odkupienia samobójczej bramki, gdyż po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę. Konsekwencją tego strzału i tak było trafienie dla AKS, gdyż w zamieszaniu w polu karnym świetnie odnalazł się Sebastian Hepo i zdobył gola na wagę 3 punktów.