Strona klubowa

Aktualności

Zawiodła skuteczność!

• autor: niwczanin, 2013-09-11 13:17

Biało-zieloni niestety w kolejnym meczu ligowym zagrali ponownie poniżej oczekiwań i ulegli na wlasnym stadionie liderowi z Wirka 0-1.W niweckim zespole zawiodła przede wszystkim skuteczność w 100% sytuacjach bramkowych.A było ich wiele sam napastnik niczan Zudin mógł zdobyć dwa i to juz w pierwszej połowie jego śladami poszli równierz Kysiak oraz Ludwiczek.Lider w pierwszej odsłonie zagrozil tylko raz niweckiemu zespolwi wtedy to sosnowiczan uratował słupek.W drugiej połowie niwczanie zagrali podobnie jak i w pierwszej czyli nie skutecznie a pudlowali ci co wcześniej oraz M.Korepta który w ostatnich sekundach zmarnował sam na sam.Goście z Wirka zdobyli zwycieskiego gola w 71 minucie po katastrofalnym błędzie golkipera Aks-u Zachariasza który wyprowadzając piłke podał wprost nogi napastnika gosci Zugi po czym ten umieścił piłkę w pustej bramce.